PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure/Pedicure OPI Gelcolor

GELCOLOR BY OPI – to coś więcej niż manicure hybrydowy! GELCOLOR, to „trwały manicure”, który jest odpowiedzią na najważniejszą potrzebę kobiet, jaką jest nieskazitelny kolor paznokci przez długi czas. Labolatorium OPI opracowało nowoczesną formułę chemiczną produktu, dzięki której żel tworzy na paznokciach powłokę niemal identyczną jak lakier do paznokci, cienką i delikatną, a sposób przygotowania płytki do jej aplikacji jest identyczny jak do klasycznego manicure. Gelcolor to najnowocześniejsza i jak dotąd jedyna na świecie metoda światłoutwardzalnego żelu, zbudowanego z delikatnej siatki molekuł, przez którą przenika powietrze i wilgoć – która jest najważniejsza dla utrzymania paznokci w dobrej kondycji.

Jakie atuty ma manicure Gelcolor

 • delikatna struktura molekuł, przez które przenika powietrze i wilgoć – która jest bardzo ważna dla utrzymania paznokci w dobrej kondycji
 • wytrzymałość – Gelcolor utrzymuje się na paznokciach ponad dwa 2 tygodnie
 • niesamowity połysk
 • łatwa aplikacja
 • aż 54 regularnych odcieni i 6 limitowanych, będących ikonami wśród lakierów OPI

Jak wykonujemy manicure Gelcolor

 • wykonaniu klasycznego manicure
 • aplikacja Gelcoloru: na osuszoną płytkę paznokcia nakładamy warstwę bazy Gelcolor i utrwalamy pod lampą, następnie nakładamy dwukrotnie Gelcolor – każdą warstwę utrwalamy pod lampą, na koniec nakładamy warstwę top coat’u i również utrwalamy pod lampą
 • manicure kończy nałożenie kremu na dłonie

Warto wiedzieć

Hybryda, to żel połączony z lakierem do paznokci, natomiast Gelcolor, to pigment połączony z delikatnym, nieinwazyjnym żelem 6 generacji o drobnych molekułach, przepuszczających najcenniejszą dla paznokci wilgoć.

Cena zabiegu:

Manicure OPI Gelcolor – cena 45zł, czas 1 h
Pedicure OPI Gelcolor – cena 85zł, czas 1.5 h

Manicure Tytanowy – OPI Powder Perfection

Akrylowe paznokcie na nowo. Szybciej, łatwiej & bez zapachu. Połysk jak żel, wytrzymały przez tygodnie. Wysycha niemal natychmiast, nie trzeba używać lampy LED.

Manicure tytanowy jest czymś pomiędzy manicurem hybrydowym a akrylowym, można nim przedłużać paznokcie tak jak akrylem, ale z wyglądu przypomina bardziej hybrydę.

Przy aplikacji manicure tytanowego paznokcie na początku pokrywane są bazą, a następnie są one zanurzane w pojemniczku z proszkiem, który składa się między innymi z dwutlenku tytanu. Najważniejszą różnicą między manicure tytanowym a hybrydowym jest to, że przy aplikacji manicure tytanowego nie używa się lamp UV/LED. Drobny pyłek aplikowany na paznokieć wysycha pod wpływem powietrza.

Dodatkowe atuty

Dodatkowym atutem „tytanowych” paznokci jest to, że taki manicure może wzmocnić płytkę paznokci. Produkty wykorzystywane w tym procesie zawierają wapń oraz witaminy A, D, E.

Cena zabiegu: 100zł

IBX system

IBX system, to pierwszy tego typu zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Zabieg stosowany w celu poprawy integralności płytki paznokcia

IBX Repair, to intensywny zabieg stosowany w celu poprawy integralności płytki paznokcia pod każdą stylizacją żelową. Stosowany jest również w celu naprawy niedoskonałości oraz wzmocnienia naturalnych paznokci, umożliwiając im naturalny wzrost. Używaj IBX w przypadku wyjątkowo słabych, cienkich i zniszczonych paznokci. Może być użyty, jako kompletna tarcza ochronna pod stylizacją żelową i do naprawy uszkodzeń płytki.

Cena zabiegu: 20zł – 40zł

Zabieg podstawowy – 40zł
Zabiegi uzupełniające – 20zł (co 2 – 3 tyg.)

KARTY PODARUNKOWE

 1. Istnieje możliwość wykupienia karty podarunkowej o wybranej wartości o nominałach 50 – 500 zł lub vouchera na wybrany zabieg.
 2. Karta podarunkowa ważna jest 6 miesięcy od daty jej zakupu.
 3. Istnieje możliwość wykupienia karty podarunkowej płacąc przelewem.
Back to Top