MAKIJAŻ PERMANENTNY

Idealny kształt

Twoje usta, brwi czy eyeliner mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie, płaczu czy pocałunku. Zapomnisz o konturówkach, kredkach i kolorowych szminkach. Korzystając z oferty makijażu permanentnego w Salonie Beauty Hills, możesz podkreślić kontur swoich ust wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie, bądź zmienić ich kształt na przykład poprzez delikatne powiększenie. Możesz nadać kształt i kolor brwiom, taki jak zawsze chciałaś, czy podkreślić spojrzenie kreską na powiece.

Kolor pigmentu dobierzemy do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody. Modny Lip light poprzez dołożenie jasnego pigmentu uwydatni serduszko ust oraz zniweluje drobne zmarszczki wokół nich.

Wskazania do makijażu permanentnego

Wykonanie makijażu permanentnego zalecane jest w celu:

 • optycznego zagęszczenia i wymodelowania brwi
 • optycznego zagęszczenia linii rzęs i wymodelowania kształtu oka
 • podkreślenia konturów lub skorygowania kształtu ust

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego

 • ciąża i karmienie piersią
 • infekcje skórne
 • sterydoterapia
 • inwazyjne, głębokie złuszczania wykonane do 3 tygodni
 • niewyrównana cukrzyca
 • aktywna opryszczka czerwieni wargowej
 • nowotwory
 • epilepsja
 • bielactwo lub łuszczyca
 • problemy z krzepnięciem krwi
 • skłonność do alergii

Do makijażu permanentnego wykorzystujemy

 • WYSOKIEJ JAKOŚCI NIEMIECKI sprzęt Royal Liner
 • sterylne, jednorazowe, bezpieczne kartridże
 • sterylne, jednorazowe pojemniki na barwniki
 • medyczne kremy znieczulające
 • szeroką gamę kolorów Custom Cosmetics Colors, opracowaną przez specjalistów makijażu permanentnego
 • naturalne pigmenty, które nie zawierają toksyn, metali ciężkich

Przed zabiegiem

Przed przystąpieniem do zabiegu Linergista przeprowadza wywiad oraz daje do wypełnienia ankietę. Sprawdza czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Następnie omawiane są oczekiwania klienta. Kolejnym krokiem jest wykonanie wstępnego rysunku oraz dobór barwników, które muszą zostać zaakceptowane przez klienta. Kosmetolog wykonujący zabieg omawia pielęgnację pozabiegową po czym przystępuje do nałożenia kremu znieczulającego, a następnie do wykonania makijażu.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa zabiegu warto, by pacjent przygotował się do wykonania makijażu permanentnego.

Okolice oczu

Jeżeli lokalizacją zabiegu mają być okolice oczu, warto stosować homeopatyczne kapsułki z arniki, minimalizujące ryzyko opuchlizny i podrażnień, natomiast należy odstawić odżywki do rzęs na minimum miesiąc przed planowanym zabiegiem. W przypadku posiadania sztucznych rzęs należy je ściągnąć przed zabiegiem.

Brwi

W przypadku pigmentacji brwi warto powstrzymać się od regulacji przez miesiąc. Umożliwi to dobór kształtu do naturalnej linii włosków. Dbałość o kondycję skóry brwi, podobnie jak w innych przypadkach makijażu trwałego, ma tu ogromne znaczenie. Sucha i łuszcząca skóra gorzej przyjmuje pigment. Polecamy wykonanie kilku zabiegów peelingujących przed pigmentacją.

Usta

Przed podkreśleniem konturów ust dobrze zażywać lek Heviran w celu profilaktyki zakażenia opryszczką (przez 3 dni przed i po zabiegu). Jest to lek przeciwwirusowy, wydawany po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Lepiej wykonać je po makijażu trwałym.

Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte słabiej przyjmują pigment. Jeżeli kształt ust miałby być zmieniony, na przykład powiększony lub też wykonywany miałby być efekt liplight, należy szczególnie zadbać o skórę wokół ust. Polecamy wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona, wówczas lepiej wchłonie pigment i pozwoli nam na wykonanie bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będą bardziej wyraziste, a kolor dłużej się utrzyma. Na 24 godziny przed zabiegiem nie wolno zażywać aspiryny, ani innych leków rozrzedzających krew, spożywać alkoholu, opalać się, wykonywać peelingów skóry twarzy.

Lip light

Odmłodzenie i rozświetlenie ust nad górna wargą

LIP light to uzupełnienie makijażu permanentnego ust. Polega na delikatnym wycieniowaniu i rozświetleniu jasnym pigmentem skóry nad górna wargą. Dzięki temu odcina się pięknie kontur w okolicy serduszka jak również tuszuje się drobne zmarszczki.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 15 min.

Cena zabiegu 300zł

Po zabiegu

Skóra bezpośrednio po zabiegu makijażu permanentnego może być opuchnięta, zaczerwieniona, może towarzyszyć jej świąd i pieczenie. Nie należy pocierać ani drapać miejsc zabiegowych. Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-6 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany. Na dwa dni po wykonanym trwałym makijażu pojawiają się strupki, których nie wolno zdrapywać, powinny ulec samoczynnemu złuszczeniu. Aby przyspieszyć procesy gojenia należy nawilżać miejsca poddane zabiegowi. Do momentu zagojenia zaleca się smarowanie kremami łagodzącymi( np. allantan , maść z wit E) 2-3 razy na dobę.

Zalecenia pozabiegowe obejmują

 • nawilżanie miejsc poddanych zabiegowi przez 7 dni
 • przemywanie miejsc poddanych zabiegowi jedynie wodą
 • unikanie sauny i basenu przez dwa tygodnie po zabiegu
 • unikanie złuszczeń, opalania skóry miesiąc po zabiegu
 • zabieg makijażu permanentnego wymaga dopigmentowania po 3-4 tygodniach od pierwszego zabiegu (ma to na celu zwiększenie intensywności koloru i ewentualną korektę)

W żadnym wypadku nie można myć mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy stosować kremów na bazie wazeliny, ani retinolu, który może wybijać przedwcześnie pigment oraz zapychać skórę, utrudniając gojenie.

Bezpośrednio po zabiegu unikamy wysiłku fizycznego, basenu i sauny. Przez miesiąc po zabiegu unikamy złuszczeń, nie opalany skóry (pamiętając jednocześnie o stosowaniu filtrów ochronnych).

Pigmenty

Pigmenty używane do makijażu permanentnego to Custom Cosmetic Colors.

Dlaczego warto wybrać pigmenty do makijażu permanentnego Custom Cosmetic Colors?

Charakteryzują się niezwykłą jakością i trwałością

Barwniki amerykańskiej firmy Custom Cosmetic Colors charakteryzują się niezwykłą jakością i trwałością. Ponad 20-sto letnie doświadczenie firmy Custom Cosmetic Colors zaowocowało powstaniem profesjonalnych pigmentów do makijażu permanentnego wysokiej klasy co czyni je niewątpliwie pigmentami z najwyższej półki.

Nie ulegają wybarwianiu i zmianom koloru na niepożądane odcienie

Barwniki Custom Cosmetic Colors nie ulegają wybarwianiu, zmianom koloru na nieporządane odcienie, naturalnie się wywabiają, intensywny kolor utrzymuję się przez wiele lat. Pigmenty te pozwalają na uzyskanie zachwycających i trwałych efektów już po pierwszym zabiegu. W 100-stu procentach naturalne, atestowane i w pełni bezpieczne, podczas zaawansowanych badań dermatologicznych nie wykazały występowania żadnych skutków ubocznych.

Szeroka paleta 34-ech atrakcyjnych kolorów

Szeroka paleta 34-ech atrakcyjnych kolorów oraz nieograniczona możliwość mieszania kolorów w obrębie jednej bazy kolorystycznej pozwala na idealne dopasowanie koloru pigmentu do karnacji klienta przez co efekt końcowy jest bardzo naturalny.

Pigmenty Custom Cosmetic Colors to 34 kolory:

 • usta – 15 kolorów
 • brwi – 11 kolorów
 • oczy – 5 kolorów
 • korekta – 3 kolory

CENNIK

Makijaż permanentny oczu: kreski górne – zagęszczenie linii rzęs 500 PLN

Makijaż permanentny oczu: kreski górne – dekoracyjne 700 PLN

Makijaż permanentny oczu: kreski dolne 400 PLN

Makijaż permanentny brwi: metodą cieniowania 800 PLN

Makijaż permanentny brwi: metodą włoskową z lekkim cieniem 1000 PLN

Makijaż permanentny ust: kontur ust 700 PLN

Makijaż permanentny ust: kontur ust z cieniem 1000 PLN

Makijaż permanentny ust: kontur ust z wypełnieniem 1200 PLN

Lip light 300 PLN

KARTY PODARUNKOWE

 1. Istnieje możliwość wykupienia karty podarunkowej o wybranej wartości o nominałach 50 – 500 zł lub vouchera na wybrany zabieg.
 2. Karta podarunkowa ważna jest 6 miesięcy od daty jej zakupu.
 3. Istnieje możliwość wykupienia karty podarunkowej płacąc przelewem.

GALERIA

Back to Top